| crzmax72 a întrebat:

Ce jocuri pot juca pe acest PC fara probleme?

PC-ul: asus.com/ro/Tower-PCs/K31AN/

OS: Windows 10 Pro 64 bit
RAM: 4 GB
HDD: 1 TB
PROCESOR: Intel Pentium J2900 2.41 GHz (4 CPUs)
Placa video: Integrata: Intel HD Graphics 1792 MB

2 răspunsuri:
| Metalheadforever666 a răspuns:

O sa-ti ruleze jocurile lansate pana in 2014 dar nu la setari high sau ultra.

| Shinobi764 a răspuns:

Nu prea le am cu calculatoarele eu stiu doar sa ma joc asa ca nu inteleg nimic din ce ai scris mai sus dar daca iti plac mmorpg-urile sigur iti merg urmatoarele jocuri:Dragon Nest(l-am jucat mai demult e super), Dungeons & Dragons/Neverwinter, 9Dragons,Perfect World astea sunt cam vechi nu stiu daca gasesti playeri sa ai cu cine juca,vezi daca iti merge path of exile,sau jocuri cu grafica buna gen, Tera, Skyforge, s-a lansat albion de curand sau poate iti place hearthstone, intra pe site-ul asta iti va scana ce ai tu in pc si iti va spune ce jocuri iti merghttp://www.systemrequirementslab.com/cyri