| IceTy a întrebat:

Ce jocuri sa ma mai joc! Pur si simplu ma plictisesc. de metin, minecraft si alte kk.straight face Dati-mi si mie niste jocuri cu adevarat captivante. pot fi si online dar si singlehappy

Răspuns Câştigător
| AnaKk1N a răspuns:

Daca chiar vrei un joc captivant iti dau eu, si te rog sa-l incerci (este foarte tare) : Wolfenstein Enemy Territory
Dupa ce l-ai instalat, intri in el dai PLAY ONLINE si dai pe Connect to IP.
Si bagi IP asta: 85.214.159.249:14050 (e un pe care joc si eu)
Dupa care scrii la adresa URL ( de pe internet): etkey.org Iti iei etkeyu si il pui in folderu etmain din wolfenstein [ca sa ti se salveze scoru, xp, gradu, adminu( in caz ca vei primi) ].
Iar acum o scurta descriere a jocului:
E un joc tare cu impuscaturi ( Mai bine scrii pe youtube numele jocului si te uiti singur sa vezi)
Pe mine in joc ma cheama
-TWC|Destroyer|TWC
P.S Te rog funda!

| IceTy explică (pentru AnaKk1N):

Am jucat wolfenstein dar nu asta big grin ok am sa incercbig grin si da primesti fundalaughing)

4 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Call of duty black ops, serious sam 2 & 3, batman arkham city (jocul anului), splintel cell chaos theory, hitman absolution, spiderman web of shadow, dekaron, TMNT, Halo 4 etc.

| Toader_Raisa_1998 a răspuns:

Pai incearca scrie la google jocuri friv si gasesti o multime de jocuri! funda?

| IceTy explică (pentru Toader_Raisa_1998):

Am incercatstraight face si pentru raspunsul asta NU primesti funda!