| XxRemixGabriel2013xX a întrebat:

Ce jocuri tari stiti? in afara de skyrime si mt2

Răspuns Câştigător
| VirtualKnight a răspuns:

WoW (care parte crezi tu ca iti place mai mult, cauta si tu poze gameplay)

CoD4 MW (cel mai tare joc cu impuscaturi si grafica super)

Minecraft (un joc in care iti folosesti creativitatea si devine din ce in ce mai popular)

Need For Speed (care vrei tu)

GTA San Andreas (nu l-am jucat dar pare super)

Astea sunt cele mai bune jocuri dupa mine.

PS:Metin2 nu e un joc tare...

| m3stttuart a răspuns (pentru VirtualKnight):

Bah frate ai dreptate Metin2 nu este un joc tare dar dc mai zici asta? NU ARE NICI UN SENS CE DOAMNE

| XxRemixGabriel2013xX explică (pentru VirtualKnight):

Mersi, am jucat pana acum Gta San Andreas, Minecraft, CoD4MW3 =)

8 răspunsuri:
| raresbarbier a răspuns:

Counter strike Romania, Counter strike source, counter strike zombie. funda?

| D33jayDany a răspuns (pentru raresbarbier):

Lasa-te ca esti praf.

| vilicava a răspuns:

Man uite iti sugerez mai multe :
Online: Digimon masters online- http://www.joymax.com/dmo/
Sau C9 -http://c9.webzen.com/events/new-continent
ok acum cele pe Pc din astea am multe dar iti sugerez sa ai placa video de macar 512 MB
PC: spide-man 1, 2, 3, dimension, sau shadows of the web
Betmen, NFS porsuit, Pokenon Arena,
Devil men crai 1, 2, 3, 4, 5 pentru 5 tr sa ia placa video de 2 GB cam atat mai sunt transformers multe daca mai vr contacteaza-ma:)

| XxRemixGabriel2013xX explică (pentru vilicava):

Sunt bune sa imi dai add la prietenei

| vilicava a răspuns (pentru XxRemixGabriel2013xX):

Man mai am un joc 4 story privat rate mari cresti repede super tare incearcal uite linkul http://www.4story.to/astai:)

| dariusdar97 a răspuns:

4story ii super fain