| Cosmin_Leonardo_Potorac_1990 a întrebat:

Ce metin2 privat pot juca cu 2552 ram si 1.6 GHz?
Fara probleme?

Răspuns Câştigător
| SanAndreasMegaFan a răspuns:

Metin2hammer si metin2tim

| Cosmin_Leonardo_Potorac_1990 explică (pentru SanAndreasMegaFan):

Am probleme cu hammer... mi se inchide monitorul... de tim nu stiu.

| Cosmin_Leonardo_Potorac_1990 explică (pentru SanAndreasMegaFan):

Stiu m-am jucat hammer dar mi se inchide monitorul... de Tim nu stiu nu am jucat oricum mersi fundawinking

| SanAndreasMegaFan a răspuns (pentru Cosmin_Leonardo_Potorac_1990):

Uite altele:Metin 2 united, Force Metin2, Dark Metin 2 si Metin 2 Eternity

4 răspunsuri:
| Cosmin_Leonardo_Potorac_1990 explică:

Hammerul nu stiu ce are se inchide monitorul... tim nu stiu n-am jucat