| suddent a întrebat:

Ce metine private mai jucati? Inafara de gx.

27 răspunsuri:
| Daneiulian a răspuns:

Sall! Stiu eu Metin2Spartan
ce contine acest sv:
retele hamachi:Metin2Spartan-1 pana la -5
siteMetin2Spartan.zapto.org
mc:Metin2Spartan.zapto.org
va astept primi 10 care intra au itm si lv max!

| carlote a răspuns:

Ironju 2 fanmt2 red mt2 mondial mt2 fast mt2 etc etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt metine private destule si se merita sa joci si bv ca esti gm mi-as dori si-o sa fiu adresa mia e alex_adriana68 astept pm laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe acuta pe www.4metin.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Beta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu incearca www.metin2united.com e englez da mere fai si nu cresti asa repede.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Styu eu ma un metin si adresa mea de email este alin_alin_100 si daca vreti metine zicetymi mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care imi da si mie un metin misto plz contactati-ma pe id madalin.mada16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe, Empire, Tsavorit, GodOfWar (care e cel mai tare mt din lume:X), United, Fantasy, Universe, Ironju1, Ironju2, Ironju3, si altele de care numai dau detalii tonguelaughing, cauta-le pe netwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu multe stiu 20... iti dau unu ia-l Finalongju2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti si mie ce metin sa mai joc ca m-am plictisit de ro si de longju3 da la care sa se gaseasca si ching la magazin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.imba-mt2.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mata joclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MEtin2United

| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Www.metin2012.com(destul de usor)
Energy-metin2 si www.wavefm.ro sunt 2 servere private de tip dedicat, adica trebuie sa muncestii.
Emipre Metin(italian)
www.metinp.uv.ro => daca nu-i bun siteu cauta metinp pe google ca iti da;)
sau cel mai simplu: cauti pe siteu www.4metin.net la sectiunea servere si ai acolo Hamachi si Non Hamachi, te poti uita la tutoriale, daca ai Vista si vreo 2+GB RAM ai putea incerca sa-ti faci propriu server.
O zi Buna;)

| SweetCherry a răspuns:

BlackNight
Aspire
Clujan
Revenge
History
Verigo
Nu te-ai plictisit inca de metin? Eu sunt gm la cateva servere da nu mai joc deloc big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru SweetCherry):

Salut! Pe ce servere esti GM? Dami si mie niste iteme!

| dragoscristian2000 a răspuns:

Pai ar fi :
metin2 black
metin2 vamos
metin2valmondial
metin2 terra
metin2 bm

| frumoasasexyfoc a răspuns:

Mai sunt si altele Panic Fear Mt2 Metin2 United metin2 universe

| nalex2001 a răspuns:

Ba finalongju2 nu mai merge eu am jucat de mul si eram gm si nu mai merge

| nalex2001 a răspuns:

Ma ia metinele astea cele mai calumea ironju2 ironju3 candilongju holomt2 la holo mt2 te de de la lv 99 si poti sa faci ce faci ca te da de la gm si e foarte calumea da eu il am si am un sura un ninja si un saman si iti da prima data king de sura de ninja si de razboinic si mai e si metin2tim si metin2fun

| nalex2001 a răspuns:

E un metin care te da la lv 99 cu king pe la mag si iti da si tie se numeste holomt2

| Metinarul a răspuns:

Metin2 tim,dinamik,explossive,aventure,mondial,empire,elite,hammer,rospeed, dream, force.
Altele mai stiu ca sunt expert in ele.In jumate din ele sunt GM si pe dinamik am 121

| Stefan_3105 a răspuns:

Buna cel mai bun metin2 este Godofwar si daca nu te lasa sa te ingrgistrezi mai asteapta ca mie mi s-a intamplat la fel.

| col3ctionaru a răspuns:

H t t p: //metin2wz. com/m2/ (fara spatii) UN NOU SUPER SERVER PRIVAT...24/24.Pentru orice donatie veti primi iteme, level s-au yang! Pentru detalii add alinutza_pisycutza94