| alexistrate a întrebat:

Ce metinuri mai stiti?

6 răspunsuri:
| xToxicGirlx a răspuns:

Pai....Metin2United,Metin2ValMondial,Metin2Lunaris,Metin2Hammer,Metin2RoSpedd mai stiu multe dar nu-mi trec prin cap.

| XxR0botzelXx a răspuns:

Cel mai tare metin este metin2 frz( freeze Time)

| ClauCS99 a răspuns:

Earth-metin2,Candylonju,Metin2United,Metin2mondial,Lunaris-Online(doar numele e asa e ca metinele trebuie sa le downloadezi), Dinamik mt2, metin2fun,fun-metin2 eu de el ma apuc acum are lvl max 250big grin mai sunt si metin2tim,metin2GX,Metin2Hammer,Metin2 TDL server alcolici e bun, Metin2Speed mai stiu cateva dar numi trec prin minte sper ca te-am ajutat funda?big grin

| Capatina_Antonio_1997 a răspuns:

Mentin e nasba incearca jocu MicroVolts e cu inpuscaturi...

| danielutzudani a răspuns (pentru Capatina_Antonio_1997):

Iar cu asta ma cu MicroVolts am mai citit o intrebare la un baiat care cerea niste metine iar tu i-ai zis MicroVolts.Cred ca o sa-l joc si eu.

| danielutzudani a răspuns:

Apropo de intrebarea ta incearca Medieval2Mondial.