| PhAeThoN a întrebat:

Ce parere aveti despre placa video Gigabyte nVidia GeForce GT430 1024MB GDDR3 128bit? Dau funda + vot!

2 răspunsuri:
| Kozmyn96 a răspuns:

Super! Înseamnă că este de 1 gigabit! Foarte bună pentru gaming şi puternică! Iar producătorul este de încredere! Fundă?happy

| botezatu19 a răspuns:

O am si eu placa video de 430 da nu prea sunt multumit de ia ca nu imi merg toate jocurile cum ar fi fifa 11 12 13 de intrat imi intra da cand ma joc imi merge numa in reluare