| bee142003 a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc, afara ploua si este urat, nu-mi pot invita prietenii si nu pot sa ma culc? Nu vreau sa ma uit la un film sau altceva. Ma refer la jocuri si la lucrurile bune care le poti face pe calculator. DAU FUNDA!!!

Răspuns Câştigător
| roby9603 a răspuns:

Poi te poti juca minecraft un joc distractiv sau te poti uita pe youtube pe facebook poti vorbi la telefon cu prietenii te poti juca soliteier...

2 răspunsuri:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Pai zi-mi de cati ghz ai procesorul, modelul + seria si mb placi video

| Nєó a răspuns:

Pai daca ai Fifa 10 ai putea juca impreuna cu prietenii sau un joc online foarte super este Pockie Ninja happy