| Bog2001 a întrebat:

Ce sa fac sa ma pot juca minecraft imi apare asta: Bad video card drivers... dau funda ma puteti contacta si la id-ul de skype
bogdann2001

6 răspunsuri:
| MrWanted a răspuns:

Trebuie ori sa upgradezi placa video ori sa instalezi o versiune mai veche a driverului de la placa video

| AlexutzuTuTu a răspuns:

Mdeah si eu am sad intra, pe desktop dai click dreapta -> Proprietati -> Setari ->
click pe "Complex" -> Depanare si dai de la stanga la dreapta pe 3 big grin. Mia mi-a mers pana am facut eu ceva ca prostu dupa am reistalat windowsul si merge perfect schema happy, acum nu de mult am facut multe updaturi si nu mai trebuie sa fac schema ca merge singur big grin Succes Fuditza?

| Bog2001 explică (pentru AlexutzuTuTu):

Am windows 8 si nu merge

| Bog2001 explică (pentru AlexutzuTuTu):

Am windows 8 si nu merge.

| Bog2001 explică:

Am windows 8.

| Bog2001 explică:

Va rog sa ma scuzati ca am scris de 3 ori dar mi s-a blocat PC-ul.