| Michaela89 a întrebat:

Ce știți despre Ourworld? E gratuit sau e cu plata?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Este gratuit atâta timp cât eşti Turist. Dacă vrei să fii rezident trebuie să plăteşti cu bani reali (abonament 6 sau 12 luni), credit (adică tot bani reali doar că de pe telefon) sau gems (care îi faci cu codurile de gems şi sunt gratis, dar durează vreo 2 luni să-i strângi).

Oricum, nu-i mare chestie dacă nu eşti rezident. Doar că nu ai acel delta în dreptul nickname-ului, nu ai acces la plajă, nu îţi poţi colora profilul în ce culori vrei tu, ai condo-ul mai mic şi nu poţi vinde la marketplace.

4 răspunsuri:
| 13Criistiina a răspuns:

Hey! Da eu ti-l recomand dar te previn ca te vei plictisi de el pentru ca o data ce ai lv mai mare nu mai esti asa de curioasa eu am avut lv 41 si nu mai joc de un an dar ii fara plata decat daca vrei sa fi resident si poti avea mai multe... funda? plzz

| SeXyGiRl21 a răspuns:

Buna. Ourworld este un joc on-line, si este gratuit. L-am jucat si eu dar nu ti-l recomand pentru ca e cam aiurea... Daca tot vrei un joc real si ca lumea instaleaza-ti kaneva! Bafta! Fundita?

| AndreiCristea97 a răspuns:

Pai exista si syt-uri pe care e gratuit, insa esti si cu hamachi! Sper ca ti-am fost de folos! Fundita? big grin