| IustinaMelisa a întrebat:

Cei care joaca Minecraft-Romania, Cand intru pe un server nu ma po misca si cand scriu /register (Parola) (Parola) Imi scrie "Username already registered", dar cand dau /login (Parola) Zice ca am gresit-o! Ce fa? :o =(

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti frumoasa.

| Moryami a răspuns:

Pai tu nu ai contul tau, ai luat numele skin-ului ( si skinul ) de pe MC Skin Sarch nu? Normal sa-ti dea asa, inseamna ca o alta persoana care a luat acelasi nume tot pe pe MC Skin Search s-a inregistrat deja pe acel server. Logheaza-te cu alt username si o sa vezi ca merge.