| StoicaAndi a întrebat:

Salut.Am o problema cu minecraft.Cand intru pe server minecraft Romania, cand incerc sa ma misc, sta pe loc.Imi zice acolo sa ma inregistrez m-am inregistrat si imi apare you are already registered parca.Bun si acum dau login si zice nu e buna parola.CE SA FAC?

2 răspunsuri:
| NoNameInAction a răspuns:

Baga alt nick si dupa scrie asa: /register parola repetparola si gata. Bineinteles ca nu trebuie sa scrii parola si repet parola iti dau un exemplu: /register piftel piftel.

| Nutzzzzu a răspuns:

Schimbati numele deoarece cineva a mai intrat cu acest nume pe sv si sa inregistrat