| Shac0 a întrebat:

Cei care se joaca champions online ce are ca nu pot sa-mi faca cont adica cand pui E-mail nu-mi apare sa verific E-mail
dc? de pe 3 mailuri am incercat si nu unlu dupa altul ce la diferenta de 3 zile ce are?

4 răspunsuri:
| Adyut a răspuns:

Un restart la PC sau incerca sa schimbi browserul de net(gen: Chrome, Firefox, Explorer, Safari). Funda

| Shac0 explică (pentru Adyut):

Bine da si varumeu a incercat sa-mi faca de pe pc-ul lui nu nici lui nu-i apare meilul de verificare

| Adyut a răspuns (pentru Shac0):

Asta este partea a doua. Este cazut serverul de la ei.

| Shac0 explică (pentru Adyut):

Bine mai da de 3 saptamani sad