| Céline7 a întrebat:

Cine are un cont lady popular sub 100 de zile si la lvl 9 in sus? Fata sa aiba un nume frumos!

4 răspunsuri:
| BomDaKe a răspuns:

Scumpa nu te supara dar nu poti sa-ti faci un cont? Nu dureaza mai mult de 2 minute.....Sau ti-e lene sa faci levelul? Pai draga daca ti-e lene nu incepe sa cersesti pe aici...
Nu te supara, dar cred ca si tu poti sa-ti faci cont...

| Céline7 explică (pentru BomDaKe):

Draga eu doar am intrebat, eu am cont dar este pentru prietena mea care i s-a furat contul de lvl 9, si eu nu cersesc, sunt sigura ca exista multe fete care au un cont si nu il mai folosesc :p

| BomDaKe a răspuns:

Ok am inteles...nu era din rautate, dar sunt fete la care le este lene sa-si faca cont de aceea m-am cam enervat. sper ca nu te-ai suparat

| Céline7 explică (pentru BomDaKe):

Raspunsul tau a fost un pic cam suparator dar ma bucur ca ai revenit cu unul mult mai dragut,,,,