| chivas123 a întrebat:

Cine imi da un mt2 care sa te dea lv mare si sa fie la magazin arme epice sa imi dati un site si sa imi explicati cum e metinul...

Răspuns Câştigător
| megabum a răspuns:

Uite:
https://metin2united.com/
sper ca te-am ajutat happy
Funda?

| megabum a răspuns (pentru megabum):

Am uitat asta:
Ai arme si armuri bune la magazin, playeri prietenosi, te da de la lv 30, ai direct cal militar, faci magi si ataci de pe cal, ii dai calului nume, gm, ga, sga si adm sunt foarte prietenosi deasemena, cresti repede (foarte repede depinde de ce lv ai), lv maxim este 245, bani insa ii faci putin cam greu.

1 răspuns: