| DannyDiamant555 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie de ce nu pot juca vreo versiunea de minecraft snapshot, ultima mai exact multiplayer prin hamachi.Cine imi spune de ce si merge ii dau 3 funde. Dai private message si mai dau eu 2/

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu se poate snapshot.Tu faci serverul prin lan? Daca da du-te pe myip, ia ip de acolo si adauga la urma portul(arata ceva de genu 7.7.7.7.7:12315(iti spune in chat portul.Check out the channel: https://www.youtube.com/channel/UCD14We5ey97YkBLdPiRrJPw Imi pare rau daca este in alta categorie.

| DannyDiamant555 explică (pentru TechGuyTpu):

Nu prea am inteles exact ce vrei sa spui. Dar am vazut ca un youtuber iRaphahell are o serie de captive survival si joaca cu inca un youtuber si joaca pe snapshot. Si nu cred ca a stat sa faca un server de minecraft pentru o amarata de serie de minecraft care nu stii exact cat poate tine.
A da, sa nu uit. Ce este cu video-ul trimis de tine?

SI nu, nu prea m-ai lamurit

| TechGuyTpu a răspuns (pentru DannyDiamant555):

Vidurile se trimit singure laughing.Ala face cu snapshot deoarece merge open to lan.Este o optiune acolo in meniu.Mai este o chestie. Daca intri la mojang pe site si cauti ultimul snapshot am impresia ca iti da si un server