| daNNiii17 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie un metin privat mistoo? dau funda >:

Răspuns Câştigător
| grgdlk a răspuns:

Frate! Joaca Metin2GTH sa vezi acolo arme armuri modifici si armurile de lvl 49+ si armele implementat toate v-urile + vreo 3 harti noi lvl maxim 255 ratele sunt x1000 fiecare deci cresti extrem de rapid incearca si zi mi daca ti a placut
scrii pe google metin2gth si dai pe primul rezultat

| daNNiii17 explică (pentru grgdlk):

Nu merge sa-l descarc help plsss

7 răspunsuri:
| radugabi2000 a răspuns:

Rival,mondial,GX,united.etc...

| andy14 a răspuns:

Metin2 mijagi ma joc eu si e misto sau metin2 fun

| andy14 a răspuns:

Funda te rog

| alex_5045 a răspuns (pentru andy14):

Iti rocomand sa te joci mt2x faci foarte repede bani si cresti foarte repede eu am epice +9 si otel +9
iti rocomand sa te joci e foarte tarewinking funda plizz

| daNNiii17 explică:

Grgdlk foartee tare mersi dar nu merge sa dau funda straight face

| I_TE_BANTUI_1998 a răspuns:

Metin2 hammer. moonmt2happy