| suntperfect a întrebat:

Cine imi zice si mie cele mai bune procesoare pentru jocuri care se potrivesc pe placa de baza asrock g31m-s dar sa nu depaseasca pretul maxim de 450 ron!

Răspuns Câştigător
| JustM3JustABoy a răspuns:

Sa stii ca si un dual core de vreo 2, 8 duce dar cu unul quad n-ai probleme sa te joci orice. Funda?

4 răspunsuri:
| JustM3JustABoy a răspuns:

Acea placa are un socket de procesor lga 775 si fara nicio problema iti poti lua un core 2 duo sau core 2 quad care se incadreaz in bugetul tau. Funda? happy

| suntperfect explică (pentru JustM3JustABoy):

Da ma inteleg, doar ca ai putea sa imi spui vreo 2 3 procesoarte, ca model? quand core?

| JustM3JustABoy a răspuns (pentru suntperfect):

De exemplu Intel core 2 quad 2, 45Ghz, asta cred ca iti place si nu cred ca costa mai mult de 450 ron.

| suntperfect explică (pentru JustM3JustABoy):

Dar duce toate jocurile din 2012, vreau sa duca foarte bine jocurile mai noi.

| JustM3JustABoy a răspuns (pentru suntperfect):

Sa stii ca si un dual core de vreo 2, 8 duce dar cu unul quad n-ai probleme sa te joci orice. Funda?