| d4rk0n3 a întrebat:

Cine imi zice si mie un metin2 pvp classic adica:fara bns 6/7 dau funditaaa:!:!:!:!:!happy

6 răspunsuri:
| Sp1r1dushuPrizmat1k a răspuns:

Metin2United

| RallFy a răspuns:

Cauta si tu servere de metin pe www.4metin.ro o sa gasesti multe servere printre care si servere pvp classic. Succes!

| BodyFleci a răspuns:

Skymedia.no-ip.org
super metin2 clasic doar cu sirio si pose, bonusuri normale, FARA 6/7, SUPER SERVER INTRA Acum!

| gabi2000 a răspuns:

Aveti nevoie de un servar de metin2 pvp clasic? fara modate? far 6/7? ei bine asta e ce cautati servarul http://icebluemetin2.ro/homepage/index.php este deschis din data de 28.04. 2013: bonusurile pvm sunt scoase, toate armele si armurile la magazin, costume implementate, pet implementat.Numai sta pe ganduri si intra nu vei regreta. postat la 2 Mai 2013

| gabi2000 a răspuns:

Http://metin2an.sytes.net/ este un servar pvp clasic cu iteme beta PS: Pagina intra mai greu si poti intra in top 15 ff usor.

| DenisSurrendered a răspuns:

Metin2hammer,metin2tim,metin2fun