| ProGameStar a întrebat:

Cine ma poate ajuta am intrebari despre host cand mil hostez ce imi trebuie ma puteti ajuta voi va rog frumos dau funda+vot
ajutati-ma Id-foltutmarian55 Skype criminal69c

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Trebuie sa gasesti un serviciu de hosting, faci cont, selectezi un pachet, pui jos banul si ai un site. trebuie sa ai un card de credit. Pe urma folosesti un program precum filezilla pentru a muta fisiere din PC pe site. Poti testa site-ul inainte sa uploadezi cu un program numit XAMPP

| ProGameStar explică (pentru Andrei7520152):

Ia id meu de mess foltutmarian55 si explica-mi acolo sau skype

| Andrei7520152 a răspuns:

Vezi tutoriale pe net. Asa am invatat si eu.

| ProGameStar explică (pentru Andrei7520152):

Da si mie tutoriale sau explica-mi pe skype Criminal69 sau criminal69c sau pe mess foltutmarian55