| KelzoBV a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine va rog cu lagul la minecraft am si optifine si setari cat de cat facute daca aveti vreun sfat sa imi dati ajutati-ma va rog

5 răspunsuri:
| ITPlace a răspuns:

Salut!
Verifica sa porneasca jocul cu placa dedicata ( daca ai ) de obicei asta ar fi o prima problema in cazul Minecraft-ului, daca ai doar integrata incearca si sa-l dai pe High din Task :)
www.it-place.ro

| KelzoBV explică (pentru ITPlace):

Mersi de sfat da cestia e ca nu am placa dedicata si in cel mai rau caz nici placa video am un laptop destul de praf http://www.cnet.com/......hdd/specs/

| KelzoBV explică (pentru ITPlace):

Iti multumesc ca mi-ai zis dar eu nu am placa de baza dedicat si placa video am un laptop destul de slab nu imi ruleaza nici macar Assassin's Creed 1 Lenovo R60e

| RamCharan11 a răspuns:

Pai nu stiu, inchide toate programele posibile daca sunt deschise, si incearca sa da-i totul pe low, nu stiu, poate te ajuta.

| KelzoBV explică:

Am decoperit problema multumesc amndorora dar problema era de la OpenGL nu era bun!