| Mitrofan_Adrian_1999 a întrebat:

Cine stie niste jocuri noi faine? de pc

4 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Pentru pc-uri mai... slabe : Titan Quest, GTA IV, SA, Need for Speed MW, si Underground 2 happy

| Mitrofan_Adrian_1999 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Nu pentru pc slabe..GTA 4 am inteles ca ii naspa! nu stiu daca chiar merita! big grin Iar underground ii iar naspa!

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru Mitrofan_Adrian_1999):

Deci, daca ai un "tank" de PC, ai putea incerca Crysis 3, Battlefield, CoD, Batman, si eventual niste RPG-uri.

| aninominatus a răspuns:

Pentru grafica: GTA IV, PROTOTYPE 2, NFS RIVALS, NFS MOST WANTED.
Iar pentru Simulatoare: THE SIMS 1, 2, 3, 4, FARMING SIMULATOR 2014, TRUCK SIMULATOR 2.0. Funda?