| Podeanu_Violeta_1990 a întrebat:

Cine stie serialul "Suflete Pereche " de pe National TV? As vrea sa stiu daca Arjun si Purvi se vor impaca in final. Stiu ca Arjun se casatoreste cu Ovi, dar nu poate sa o uite pe Purvi. Oare se vor impaca? Astept raspuns. Funda.

6 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Si eu stiu acele lucruri pe care le sti si tu, am citit pe wikipedia. Dar am vazut ca nu scrie finalul si de aceea sunt foarte curioasa sa tiu daca raman sau nu impreuna. Dar am mai citit intrebari de pe TPU si sunt unii care spun ca au vazut ultimul episod si Purvi si Arjun vor ramane imprena. Sper sa fie asa pentru ca imi place foarte mult de ei. Si ma gandesc ca vor ramane impreuna deoarece sunt urmatoarele personaje principale, dupa Archana si Manav si ar trebui sa ramana impreuna mai ales ca filmul se numeste "suflete pereche", nu?
Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

| Podeanu_Violeta_1990 explică (pentru Danyelusha):

Si eu imi doresc mult sa ramana impreuna. Nu cred ca au vazut ultimul episod pentru ca si azi se filmeaza in india.

| mnthseby a răspuns (pentru Danyelusha):

Nu are cum sa sccrie finalul pentru ca filmul inca nu s-a terminat. inca se filmeaza la el

| mnthseby a răspuns:

Arjun se casatoreste cu purvi
poti cauta pe youtube Pavitra rishta 750
(750-e episodul din 20 si ceva februarie parca) poti vedea episoadele scrrind 751, 752... si o sa vezi pe la 850, 051 ca ei sunt impreuna... sper ca te-am ajutat
funda plz

| Podeanu_Violeta_1990 explică (pentru mnthseby):

Pai stiu ca se casatoresc amandoi, dar purvi il obliga pe Arjun sa se casatoreasca cu Ovi. Si purvi se casatoreste dupa ceva timp cu Onir. Vroiam sa stiu daca dupa ce se casatoreste purvi cu onir, se mai intoarce la Arjun. Multumesc oricum dar stiam happy

| sara112 a răspuns:

Pana la urma Arjun va ramane cu Purvi si Onir cu Ovi

UITATE LA VIDEOCLIPUL ASTA SA VEZI CA ASA ESTE.
http://www.youtube.com/watch?v=UzJEb8TavR4