| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie servere samp non-stop sa aiba minim 20 playeri online, sa fie mai nou, cum am vazut pe alte servere, sa poti jefuii banca, sa cumperi decodor sa afli codurile de pornire de la masinile altora, cu licenta, pasaport etc, normal funda big grinbig grinbig grin

129 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A da uitasem,serverul sa fie Roleplay nu godfather, sa poti cumpara case, masini etc

| davidsin a răspuns:

Iti zic eu unu scrie asa pe google : saveg.ro/forum

| Ionutelson a răspuns:

Gta.ProNion.ro avem si 100/100

| PaRAP a răspuns:

HostName: LinkMania SA:MP Lands powered by RDS Bucuresti
Address: samp.linkmania.ro:7777
Players: 2010/ 300
Ping: 40
Mode: Linkmania v.4.2.3
Map: LinkMania's Lands

| Christian_Shaf_Da_Shaf_1994 a răspuns:

Salut, vreau sa te informez ca s-a deschis un nou server de sa-mp cu un staff intelegator. Fac eventuri zilnice, la job-uri se castiga foarte bine, are un sistem de masini gen ''Dealership''. Daca vrei sa intri si tu la distractie, te astept pe : HostName: [Ro]R-Gaming: RPG Server 0.3e[level 2 + 150k]
Address: 188.212.105.206:7777
Players: 20 / 60
Ping: 25
Mode: RZR-RPG v0.2.5
Map: °ºLos Santosº°
Fatiuni:
-Police Departament
-Federal Bureau of Investigations
-Fire/Medics Departament
-The Corleone Family
-The Cuneo Family
-The Tattaglia Family
-Grove Street Gang
-Stunters Gang
-Tow Car Company
-News Reporter
-Taxi Cab Company
Zilnic se fac eventuri in valoare de 50k ( Deagle; LMS; LCS; Trivia; Simon Spune).
Cel mai banos job este fermierul, se castiga 58k/tura si poti face cate ture vrei pe zi.
Pretul masinilor variaza, cea mai scumpa e SandKing (SK)- 3.500.000$
-Infernus- 2.250.000$
-Turismo- 2.150.000$
-Bullet-1.500.000$
Iar celelalte nu sar de 1.000.00$.
Niciun biz nu este luat. Cel mai ieftin biz este 2.000.00$, iar cel mai scump 7.500.00$.
Biz-uri:
-Gas Station
-CNN Los Santos
-Jizzy Club
-24/7( vreo 4-5)
-Tow car bussiness
-Pay'n'spray
-Hospital
-Paintball
-Magazin Universal

| geroge a răspuns:

HostName: Romania Super Gaming - Summer | Let's Party!
Address: 93.119.26.213:7777
Players: 11 / 100
Ping: 31
Mode: Romanian Server v1
Map: Stunt-DM-Race-Drift-Jumps-PK

| Tony_Vasile_1994 a răspuns:

Wtfcs - PRG ( Un nou inceput! )[0.3E]

O mica descriere generala a serverului :

Este un server deschis [chiar de putin timp] ce este hostat 24/24.
Serverul, dupa cum vedeti, este pe 0.3E si este curand redeschis!
Server fara bugu'uri.
Economia serverului este bine organizata asa incat playerul sa nu se plictiseasca.
Playerii pot avea 2 masini personale, 1 heli si o barca [binteles trebuie sa plateasca o anumita suma de bani pentru fiecare].
La banca pentru a poate scoate bani trebuie sa ai card si sa iti creezi un cont in care pui un cod pin [bineinteles iti apare la /stats] si asa poti depozita bani in banca sau poti depozita si in contul respectiv bancar care l-ai creat.
Multe locuri de vizitat si cateva de castigat bani si distrandu-te!

Factiuni:

1. Police Departament [P.D]
2. Federal Bureau of Investigation [F.B.I]
3.Ambulance
4.News Reporter
5. Taxi Cab Company
6.School Instructor
7.Tow Car Company
8.Presedinte
9.Hitman
10.Corleone
11.Barzini
12.Underground Street Mafia [USM]
13.Ballas
14.Grove Street
15.Los Santos Vagos
16.The Nang Boys

Factiunile sunt 16 la numar (dupa cum se vede). Multe din ele inca nu lider. Daca doresti sa fii lider contacteaza un helper sau admin pentru detalii!

Pe server se fac multe eventuri atat minieventuri cat si eventuri.
Mapping pentru anumite eventuri cum ar fi CS(Counter-Strike) sau Race (drag sau drift)!
Venind vorba de eventuri :d. Cand un helper/admin doreste sa faca un event playerii nu sunt nevoiti sa dea /report si sa astepte pentru a primi teleport la event...doar printr-o simpla comanda tastata de player care apare in momentul deschiderii unui event il duce direct acolo:d
Esti blocat? Si admini nu sunt online sau sunt ocupati cu eventuri sau alte probleme? Exista comanda /stuck!
Multe biz'uri si mai ales case de unde poti alege!
Daca esti player activ la un anumit level iti deschidem o casa oriunde doresti pe harta [binteles daca nu e deja acolo o casa si nu e cumparata!]

Masini: sunt 5 dealere de masini/barci/heli personale
-2 de masini (unul in LS si celalat in LV)
-1 de motoare
-1 de heli
-1 de barci

Pentru a putea lua un job poti merge in fata la Police Departament si ai acolo lista de job'uri existente pe server!
In case respectiv biz'uri intri apasand tasta f sau enter.

De inceput playerii primesc level 2 + 70k. [Nu mult pentru a nu se plictisi playerul pe server avand de toate]

Okei am spus cateva detalii despre server Very Happy. Daca doriti sa aflati mai multe intrati pe 93.119.26.229:7777!
Cand intrati nu ezitati sa dati /needhelp sau /report [text] pentru ajutor si cineva din STAFF va ajuta sau daca doriti va face un tur al serverului!
Forumul nostru : http://www.wtfcs.com/forum
Va asteptam cu drag ^.^

Take care!

| GaBeL24 a răspuns:

HostName: Pro-Cs
Address:188.212.105.201:7777
Players: x/100 ( am fost ieri 27 )
Ping: 26
Mode: NL:RP Server(0.3c)
Map: LS and LV

Cel mai tare server iti poti cumpara case bizuri! factiunile sunt :
1.PD 2. FBI 3.NG 4.Medics 5. taxi 6.news reporter 7.license faction 8.the tridas 9.The Mafia 10. Los Santos vagos
11.Grove Street
12.Varios los aztecas
13.Ballas
14.Hitman Agecy
Se dau NRG gratis personale! go go go e cel mai tare sv! luati si id meu vb acolo ( eu is owner ) cojocarugabi40
in game ma cheama gaby123 GO GO GO

| secret95 a răspuns:

HostName: Nolimit RPG DONATII NOI
Address: 93.119.30.152:7777
Players: 45 / 100
Ping: 65
Mode: NN:RP v3.1
Map: San Andreas

| Dobre_Alex_1998 a răspuns:

89.36.78.167:7777 cel mai tare sv! sunt 30/100! Go Go Go

| Cosmin_Isac_1992 a răspuns:

HostName: Fnatic RP : la 10 on lvl up
Address: 193.84.64.109:7778
Players: x / 50
Ping: 22
Mode: •Fnatic v0.2•
Map: Ls'and'Sf

| NimeniAltul109090 a răspuns:

HostName: [Beta]JoineT RPG - NRG-500 GRATIS!
Address: 89.32.50.85:7777
Players: 17 / 100
Ping: 69
Mode: (Beta) JNT:RP v0.1
Map: San Andreas

| Cosmin_Isac_1992 a răspuns:

Sa-Mp :
HostName: Pro-Gaming: Download 0.3X - www.pg-official.com
Address: 93.119.26.212:7777
Players: 38 / 50
Ping: 8
Mode: PG:RP v4.7
Map: Orasul PG

| Daryus_Ionut_Trocmaer_1998 a răspuns:

HostName: xDeViL: SA:MP Server [Recrutam Staff]
Address: 93.119.26.132:7777
Players: 3 / 50
Ping: 22
Mode: xDevil RPG
Map: San Andreas intra si tu acum. dam staff la 10-15 playeri owner

| Ucv_Adryan_1996 a răspuns:

HostName: SkyZone RPG [0.3x] Ora 21:00 se dau 300k
Address: 188.241.63.164:7777
Players: 45 / 70
Ping: 26
Mode: Version [RP] v5.5.6
Map: Los Santos...Cel mai tare server RP...intrati si voi

| MihaitzaBoSS a răspuns:

HostName: samp.bsgaming.ro
Address: samp.bsgaming.ro:7777
Players: 30 / 50
Ping: 36
Mode: bsG RPG v1.1 UPGRADE
Map: San Andreas
de luni 08.04. 2013 ora 20:00 vom incepe iarasi sper sa iti placa

| RedAngell a răspuns:

Daca vrei un servere GodFather il ai chiar in fata ta...
Deci serverul contine urmatoarele factiuni:
Police Departament
F.B.I
National Guard
Medic/Fireman
Hitman Agency
The Mafia
The Triads
Grove Street
Ballas Gang
Los Santos Vagos
Varios Los Aztecas
Taxi Company
News Reporter
School Instructor

Daca esti player nou ai 200k in buzunar si 100k in banca
Pe acest server poti sa iti cumperi masini, case si sa iti faci afaceri
In factiuni, poti intra de la level 3 in sus.
Totul incepe foarte usor...nimic prea simplu
Ai joburi cum ar fi:
detectiv
avocat
curva
Vânzator de droguri
Hot masina
stiri
mecanic auto
garda personala
traficant de arme
boxer
? ofer de autobuz
vânzator de ziare
Trucker
pizza Boy
agricultor
Fermierul ilegal
droguri contrabandist
podar
materiale de contrabandist
filtru de arma
Pe server sunt multe altele...

Aici e ip-ul= sa-mp.3utilities.com:7777

Aici e forumul= http://godfather.hitforum.ro

| Andreika19955 a răspuns:

S-a deschis cel mai tare sv de samptongueaintzone
Este servere nou asa ca va puteti cistiga leader si altele gogogo

HostName: Paint-Zone - The Godfather
Address: 92.83.8.101:7777
Players: 2 / 100
Ping: 69
Mode: Paint-Zone GF
Map: San Andreas

| altair009 a răspuns:

Gta.inpauza.org [0.3 x]
http://inpauza.org/forum

| edytza1 a răspuns:

188.241.14.223:7777 x/100 Este mai nou, dar este bestial, joaca-te si bucura-te de distractia serverului!

| RoB3rToFcSB a răspuns:

[center][b][size=200][color=#000000]SAMP.ProIlegal.Com : GF Server [0.3x][/color][/size][/b]
[img]http://i.imgur.com/0r2k1LY.png[/img][/center]

[b][color=#FF8000]HostName: ProiLeGaL:The Official GF Server [0.3x]
Address: samp.proilegal.com:7777
Players: x / 100
Ping: 3
Mode: ProiLeGaL
Map: San Andreas[/color][/b]

[b][color=#000000]Factiuni:[/color]
[list]
[*][color=#0000BF]Police Departament[/color]
[*][color=#0000FF]FBI[/color]
[*][color=#0040FF]National Guard[/color]
[*][color=#BF4040]Medics[/color]
[*][color=#BF0000]The Mafia[/color]
[*][color=#804000]The Triads[/color]
[*]TowCar Company
[*]Hitman Agency
[*][color=#FF40FF]News Reporter[/color]
[*][color=#FFFF00]Taxi Company[/color]
[*][color=#FF80FF]License Faction[/color]
[*][color=#800080]Ballas[/color]
[*][color=#FFBF00]Los Santos Vagos[/color]
[*][color=#40BFFF]Varios Los Aztecas[/color]
[*][color=#008000]Grove Street[/color][/list]

[color=#000000]Cluburi:[/color]
[list]
[*]NFS
[*]NRG[/list][/b]

[b][color=#000000]Joburi:[/color][/b]

[color=#000000][size=85]Legale:[/size][/color]
[b][list]
[*]Detective (Detectiv)
[*]Lawyer (Avocat) [color=#40FF00]$[/color]
[*]Car Mechanic (Mecanic de masini)
[*]Bodyguard (Garda de corp)
[*]Car Dealer (Vanzator de masini) [color=#40FF00]$[/color]
[*]Boxer
[*]Bus Driver (Conducator de autobuz)
[*]Trucker (Camionagiu)
[*]Garbeage Collector (Gunoier) [color=#40FF00]$[/color]
[*]Paper Boy (Ziarist)[/list][/b]

[color=#000000][size=85]Ilegale:[/size][/color]
[b][list]
[*]Arms Dealer (Traficant de arme) [color=#40FF00]$$$[/color]
[*]Drug Dealer (Traficant de droguri) [color=#40FF00]$$[/color]
[*]Whore
[*]Car Jacker (Spargator de masini) [color=#40FF00]$[/color][/list][/b]

[b][color=#FF0000]# Alte info Importante:[/color]

-[color=#FF4000]Derby[/color] [color=#40FF00]Events[/color]
-[color=#FF4000]GunGame[/color] & [color=#0040FF]CT[/color]vs[color=#FF0000]Tero[/color] [color=#40FF00]Events[/color]
-[color=#FF4000]LCS[/color] & [color=#0040FF]LBS[/color] [color=#40FF00]Events[/color]
-[color=#000000]Fast[/color] [color=#40FF00]Event[/color],[color=#FF4000]Stunt[/color] [color=#40FF00]Event[/color],[color=#FF4000]CashBox[/color] [color=#40FF00]Event[/color] si [color=#FF4000]GetWet[/color].
-Mini Events = Deagle,Knife,Uzzi, M4, Ak47 si altele.
-War (intre ganguri) cu premii!(Mats, Drugs, Bani)
-Avem 2 cluburi (NFS / NRG)
-Sistem de [color=#40FF00]Shop[/color] Mats.
-Primesti [color=#FF0000]NRG-500[/color] la level 3.
-Masini personale
-[color=#FF0000]Premium Account[/color](Cont Premium)[/b]

[b][color=#000000]Eventuri Mari:[/color][/b]
[b]-[color=#800000]Last Gang Standing[/color] (odata pe luna)
-[color=#800040]Supremacy[/color] (odata pe luna)
-[color=#800080]Deagle Masters[/color] (1vs1 | 2vs2)
-[color=#8000BF]Faction War[/color] (fiecare factiune se bate pentru a castiga.Inclusiv factiunile pasnice)[/b]

[center][b][size=200][color=#000000]Intra si tu chiar acum![/color][/size][/b]

[img]http://i.imgur.com/0r2k1LY.png[/img][/center]

[center][b][size=50]CopyRight © 2013 - [color=#40FF00]ProiLegal.Com Server[/color][/size][/b][/center]

| edytza1 a răspuns:

Frate am mai lasat ceva aici dar iti mai las unul foarte tarewinking Daca nici asta nu e ok, nu stiu ce sa zic >>>>>>>92.115.98.30:7777

| edytza1 a răspuns:

| Mihai_Mihaila_1997 a răspuns:

HostName: [WIPE]x-Arena Official RPG [30 on LV up]
Address: 93.119.26.208:7777
Players: 5 / 100
Ping: 76
Mode: xArena RPG
Map: San Andreas
Este cel mai frumos server de samp! la level 4 nrg personal, level 5 helper si la level 10 masina personala! hai si tu!

| DaNyelwTF a răspuns:

HostName: [WIPE]x-Arena Official RPG [30 on LV up]
Address: 93.119.26.208:7777
Players: 4 / 100
Ping: 23
Mode: xArena RPG
Map: San Andreas

| adydark03 a răspuns:

| ghitabogdan1984 a răspuns:

/report m-a adus GherilaPtm HostName: [R.O.G 0.3x]HD Role Play Enjoy
Address: 93.119.30.70:7777
Players: X / 150
Ping: 25
Mode: J-RP v5.1 ( RolePlay )
Map: San Andreas

| Petrut_smedescu_1974 a răspuns:

Samp.cvl.ro

| Willy112 a răspuns:

Samp.tryagain.ro:7777
are 20 playeri zilnic + primesti la inceput 200k banca + 50k mana + lvl 3; de la lvl 4 primesti NRG gratis si la lvl 10 a doua masina personala gratis
si nu uita sa vi in taxi unde eu, Killerman is lider si dau 100k prima intrare

| SmoKyeRxxxD a răspuns:

HostName:.:.Comyr Official.:.|~Best Game Ever~|.[*.*]
Address: 89.120.19.188:7777
Players: x / 50
Ping: 59
Mode: •™Y! M adytzu_florian™•
Map: • LS || LV •