| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie servere samp non-stop sa aiba minim 20 playeri online, sa fie mai nou, cum am vazut pe alte servere, sa poti jefuii banca, sa cumperi decodor sa afli codurile de pornire de la masinile altora, cu licenta, pasaport etc, normal funda big grinbig grinbig grin

129 răspunsuri:
| RoB3rToFcSB a răspuns:

[center][b][size=200][color=#000000]SAMP.ProIlegal.Com : GF Server [0.3x][/color][/size][/b]
[img]http://i.imgur.com/0r2k1LY.png[/img][/center]

[b][color=#FF8000]HostName: ProiLeGaL:The Official GF Server [0.3x]
Address: samp.proilegal.com:7777
Players: x / 100
Ping: 3
Mode: ProiLeGaL
Map: San Andreas[/color][/b]

[b][color=#000000]Factiuni:[/color]
[list]
[*][color=#0000BF]Police Departament[/color]
[*][color=#0000FF]FBI[/color]
[*][color=#0040FF]National Guard[/color]
[*][color=#BF4040]Medics[/color]
[*][color=#BF0000]The Mafia[/color]
[*][color=#804000]The Triads[/color]
[*]TowCar Company
[*]Hitman Agency
[*][color=#FF40FF]News Reporter[/color]
[*][color=#FFFF00]Taxi Company[/color]
[*][color=#FF80FF]License Faction[/color]
[*][color=#800080]Ballas[/color]
[*][color=#FFBF00]Los Santos Vagos[/color]
[*][color=#40BFFF]Varios Los Aztecas[/color]
[*][color=#008000]Grove Street[/color][/list]

[color=#000000]Cluburi:[/color]
[list]
[*]NFS
[*]NRG[/list][/b]

[b][color=#000000]Joburi:[/color][/b]

[color=#000000][size=85]Legale:[/size][/color]
[b][list]
[*]Detective (Detectiv)
[*]Lawyer (Avocat) [color=#40FF00]$[/color]
[*]Car Mechanic (Mecanic de masini)
[*]Bodyguard (Garda de corp)
[*]Car Dealer (Vanzator de masini) [color=#40FF00]$[/color]
[*]Boxer
[*]Bus Driver (Conducator de autobuz)
[*]Trucker (Camionagiu)
[*]Garbeage Collector (Gunoier) [color=#40FF00]$[/color]
[*]Paper Boy (Ziarist)[/list][/b]

[color=#000000][size=85]Ilegale:[/size][/color]
[b][list]
[*]Arms Dealer (Traficant de arme) [color=#40FF00]$$$[/color]
[*]Drug Dealer (Traficant de droguri) [color=#40FF00]$$[/color]
[*]Whore
[*]Car Jacker (Spargator de masini) [color=#40FF00]$[/color][/list][/b]

[b][color=#FF0000]# Alte info Importante:[/color]

-[color=#FF4000]Derby[/color] [color=#40FF00]Events[/color]
-[color=#FF4000]GunGame[/color] & [color=#0040FF]CT[/color]vs[color=#FF0000]Tero[/color] [color=#40FF00]Events[/color]
-[color=#FF4000]LCS[/color] & [color=#0040FF]LBS[/color] [color=#40FF00]Events[/color]
-[color=#000000]Fast[/color] [color=#40FF00]Event[/color],[color=#FF4000]Stunt[/color] [color=#40FF00]Event[/color],[color=#FF4000]CashBox[/color] [color=#40FF00]Event[/color] si [color=#FF4000]GetWet[/color].
-Mini Events = Deagle,Knife,Uzzi, M4, Ak47 si altele.
-War (intre ganguri) cu premii!(Mats, Drugs, Bani)
-Avem 2 cluburi (NFS / NRG)
-Sistem de [color=#40FF00]Shop[/color] Mats.
-Primesti [color=#FF0000]NRG-500[/color] la level 3.
-Masini personale
-[color=#FF0000]Premium Account[/color](Cont Premium)[/b]

[b][color=#000000]Eventuri Mari:[/color][/b]
[b]-[color=#800000]Last Gang Standing[/color] (odata pe luna)
-[color=#800040]Supremacy[/color] (odata pe luna)
-[color=#800080]Deagle Masters[/color] (1vs1 | 2vs2)
-[color=#8000BF]Faction War[/color] (fiecare factiune se bate pentru a castiga.Inclusiv factiunile pasnice)[/b]

[center][b][size=200][color=#000000]Intra si tu chiar acum![/color][/size][/b]

[img]http://i.imgur.com/0r2k1LY.png[/img][/center]

[center][b][size=50]CopyRight © 2013 - [color=#40FF00]ProiLegal.Com Server[/color][/size][/b][/center]

| Dragos_Trasca_1990 a răspuns:

195.154.56.84:7778 -SAMP SERVER - GETGIFT ON - Daca doresti sa intri pe un server pe care poti obtine o functie pe merit atunci iti recomand acest server!

| Tony_Vasile_1994 a răspuns:

Wtfcs - PRG ( Un nou inceput! )[0.3E]

O mica descriere generala a serverului :

Este un server deschis [chiar de putin timp] ce este hostat 24/24.
Serverul, dupa cum vedeti, este pe 0.3E si este curand redeschis!
Server fara bugu'uri.
Economia serverului este bine organizata asa incat playerul sa nu se plictiseasca.
Playerii pot avea 2 masini personale, 1 heli si o barca [binteles trebuie sa plateasca o anumita suma de bani pentru fiecare].
La banca pentru a poate scoate bani trebuie sa ai card si sa iti creezi un cont in care pui un cod pin [bineinteles iti apare la /stats] si asa poti depozita bani in banca sau poti depozita si in contul respectiv bancar care l-ai creat.
Multe locuri de vizitat si cateva de castigat bani si distrandu-te!

Factiuni:

1. Police Departament [P.D]
2. Federal Bureau of Investigation [F.B.I]
3.Ambulance
4.News Reporter
5. Taxi Cab Company
6.School Instructor
7.Tow Car Company
8.Presedinte
9.Hitman
10.Corleone
11.Barzini
12.Underground Street Mafia [USM]
13.Ballas
14.Grove Street
15.Los Santos Vagos
16.The Nang Boys

Factiunile sunt 16 la numar (dupa cum se vede). Multe din ele inca nu lider. Daca doresti sa fii lider contacteaza un helper sau admin pentru detalii!

Pe server se fac multe eventuri atat minieventuri cat si eventuri.
Mapping pentru anumite eventuri cum ar fi CS(Counter-Strike) sau Race (drag sau drift)!
Venind vorba de eventuri :d. Cand un helper/admin doreste sa faca un event playerii nu sunt nevoiti sa dea /report si sa astepte pentru a primi teleport la event...doar printr-o simpla comanda tastata de player care apare in momentul deschiderii unui event il duce direct acolo:d
Esti blocat? Si admini nu sunt online sau sunt ocupati cu eventuri sau alte probleme? Exista comanda /stuck!
Multe biz'uri si mai ales case de unde poti alege!
Daca esti player activ la un anumit level iti deschidem o casa oriunde doresti pe harta [binteles daca nu e deja acolo o casa si nu e cumparata!]

Masini: sunt 5 dealere de masini/barci/heli personale
-2 de masini (unul in LS si celalat in LV)
-1 de motoare
-1 de heli
-1 de barci

Pentru a putea lua un job poti merge in fata la Police Departament si ai acolo lista de job'uri existente pe server!
In case respectiv biz'uri intri apasand tasta f sau enter.

De inceput playerii primesc level 2 + 70k. [Nu mult pentru a nu se plictisi playerul pe server avand de toate]

Okei am spus cateva detalii despre server Very Happy. Daca doriti sa aflati mai multe intrati pe 93.119.26.229:7777!
Cand intrati nu ezitati sa dati /needhelp sau /report [text] pentru ajutor si cineva din STAFF va ajuta sau daca doriti va face un tur al serverului!
Forumul nostru : http://www.wtfcs.com/forum
Va asteptam cu drag ^.^

Take care!

| AlexBote a răspuns:

Rpg.b-gaming.ro E foarte misto avem cel putin 60-80 playeri pe zi si avem un Gamemode foarte bun Staf idem si playeri uniti
HostName: RPG.B-GAMING.NET ~ Version 2.2.2 ~
Address: rpg.b-gaming.ro:7777
Players: 73 / 100
Ping: 32
Mode: BG:RPG v2.2.2
Map: BG - LS - LV - SF

| AlexBote a răspuns:

HostName: RPG.B-GAMING.NET ~ Version 2.2.2 ~
Address: rpg.b-gaming.ro:7777
Players: 73 / 100
Ping: 32
Mode: BG:RPG v2.2.2
Map: BG - LS - LV - SF

| ghitabogdan1984 a răspuns:

/report m-a adus GherilaPtm HostName: [R.O.G 0.3x]HD Role Play Enjoy
Address: 93.119.30.70:7777
Players: X / 150
Ping: 25
Mode: J-RP v5.1 ( RolePlay )
Map: San Andreas

| CroLeN a răspuns:

HostName: SaMp.DiaVoLa.Ro - http://wWw.DiaVoLa.Ro
Address: samp.diavola.ro:7777
Players: 91 / 100
Ping: 26
Mode: DiaVoLa MySQL™ v1.2
Map: LosSantos ONLY

SaMp.DiaVoLa.Ro este un server de San Andreas Multiplayer deschis in urma cu cativa ani, acesta nu este nici RPG nici Godfather cum sunt majoritatea serverelor din Romania, ci vine cu ceva nou, ceva mai bun, serverul contine elemente si de RPG si de Godfather, ceva mai unic.

N-am sa incep sa enumar ce avem pe server cum fac majoritatea, lista factiuni job-uri sau alte rahat-uri care nu conteaza la o prezentare prea mult, sunt prea multe de zis, n-au rost sa fie scrise aici pentru ca e foarte mult de citit, nu trebuie sa va plictisesc cu texte, intrati sa va convingeti.

Va asteptam!

| CroLeN a răspuns:

[center][img]http://iceimg.com/i/01/f8/4d7a4bca1b.png[/img]
HostName: SaMp.DiaVoLa.Ro - http://wWw.DiaVoLa.Ro
Address: samp.diavola.ro:7777
Players: 91 / 100
Ping: 26
Mode: DiaVoLa MySQL™ v1.2
Map: LosSantos ONLY[/center]

SaMp.DiaVoLa.Ro este un server de San Andreas Multiplayer deschis in urma cu cativa ani, acesta nu este nici RPG nici Godfather cum sunt majoritatea serverelor din Romania, ci vine cu ceva nou, ceva mai bun, serverul contine elemente si de RPG si de Godfather, ceva mai unic.

N-am sa incep sa enumar ce avem pe server cum fac majoritatea, lista factiuni job-uri sau alte rahat-uri care nu conteaza la o prezentare prea mult, sunt prea multe de zis, n-au rost sa fie scrise aici pentru ca e foarte mult de citit, nu trebuie sa va plictisesc cu texte, intrati sa va convingeti.

Va asteptam!

| raull121 a răspuns:

- HostName: BlackDevil - Romania [0.3z]
- Address: 93.119.26.248:777
- Players x / 100
- Mode: BlackDevil RPG

- Map: San Andreas

Despre BlackDevil Romania

GTA BlackDevil a fost deschis în vara anului 2013, ajungând la performanţe enorme până în prezent. Serverul de SAMP e cel care-l promovează în prezent şi pe care l-a promovat şi în trecut, ajungând la un număr de jucători de 100. Încercăm să oferim jucătorilor un ambient plăcut şi cât mai multă distracţie în joc.

Descrierea serverului de SA:MP

Police Departament(Departament)
Spoiler http://postimg.org/image/wdaqtlc1r/
Federal Bureau of Investigation(Departament)
Spoiler http://postimg.org/image/wwb8p4e2n/
National Guard(Departament)
Spoiler http://postimg.org/image/7gio6fydx/
Hitman Agency(Mixt)
Spoiler http://postimg.org/image/e2898pn75/
The Cuneo Family
Spoiler http://postimg.org/image/7otgs9iev/
The Corleone Family
Spoiler http://postimg.org/image/yrgugva9d/
The Barzini Family
Spoiler http://postimg.org/image/9jp9yqvx5/
The Tattaglia Family
Spoiler http://postimg.org/image/acd7tk0q9/
The Yakuza Family
Spoiler http://postimg.org/image/5r6xvd7h7/
The Stracci Family
Spoiler http://postimg.org/image/hjfn0g1mn/
Taxi Company
Spoiler http://postimg.org/image/azr75re0b/
School Instructor
Spoiler http://postimg.org/image/w2wizrvsb/
Mechanic Company
Spoiler http://postimg.org/image/n33v9314t/
News Reporter
Spoiler http://postimg.org/image/t3f53q2xz/

Joburi
Spoiler http://postimg.org/image/oaq3jqjd1/

Detectiv (Nu se câştigă BANI, necesită skill 5 pentru a intra într-un departament sau Hitman)
Avocat (Nu se câştigă bine, eliberezi oamenii din închisoare, dar ai nevoie de un accept lawyer de la un poliţist)
Traficant de droguri (Se câştigă binişor, mafioţii cumpără droguri pentru a-i ajuta la waruri pentru a-şi genera HP)
Traficant de arme (Nu se câştigă bine, lumea preferă să cumpere arme legal, din gun shop-uri)
Boxier (Nu se câştigă bine)
Gunoier (Se câştigă bine)
Fermier (Se câştigă bine)
Camionagiu (Se câştigă foarte bine, recomandăm începătorilor)
Lawn Mower (Se câştigă bine şi rapid)
Fisherman ( Se câştigă bine şi rapid)
Pizzaboy ( Se câştigă bine şi rapid)

Dacă doreşti să faci legea în oraşe întră într-unul dintre departamente.
Dacă doreşti să cucereşti oraşele Los Santos şi Las Venturas intră într-una dintre mafii.
Dacă doreşti să munceşti şi să câştigi banii intră într-una dintre facţiunile paşnice.
Dacă doreşti să fii primar va trebui să-ţi faci reputaţie şi să te voteze lumea.
Dacă doreşti să ucizi oameni pe o sumă de banii intră în Hitman Agency.

Sistemele Serverului

- Help system
Spoiler http://postimg.org/image/8cu82fx3z/

Folosiţi comanda /help pentru a putea selecta pentru ce aveţi nevoie de ajutor
Puteţi să selectaţi pentru ce aveţi nevoie de ajutor: VIP Help, Leader Help, Admin Help, Helper Help, General help, etc.

- Admin system ( /admins )
Spoiler http://postimg.org/image/7fe5ippwf/

Sunt administratorii serverului, ei se aleg prin vot de către fondatori şi administratori.
Ei se ocupă de jucătorii de pe server şi codaţi
Ei se ocupă cu propuneriile pentru viitorii lideri.
Dacă aveţi vreodată o problemă folosiţi /report.

- Helpers system ( /helpers )
Spoiler http://postimg.org/image/rif2r7ghr/

Ei se ocupă cu ajutarea celor care sunt începători pe server.
Ei oferă informaţii tuturor, tot timpul când aveţi nevoie de ei.

- Rob System

Puteţi folosii comanda /rob dacă aveţi level 5+
Dacă ajungeţi la checkpoint cu Robvan o să primiţi o sumă de BANI.
Dacă muriţi o să pierdeţi checkpointul şi banii.

- VIP system
Spoiler http://postimg.org/image/cmu6w16z7/

Se poate obţine prin donaţie sau dacă eşti loial serverului.
Sunt 3 nivele VIP, cu cât eşti mai mare în nivel cu atât ai mai multe accese.
Puteţi să discutaţi pe chatul VIP-ilor /vc

- Premium account system

Se poate obţine prin donaţie sau dacă eşti membru loial sau prin donatie.
Beneficiati de o masina ( House Car Owned By : )

- War system

Un lider poate declara altui lider war cu comanda /war nume preţ.
La sfârşit de war banii vor intra în HQ.
Se poate folosii /warlist pentru a vedea jucătorii aflaţi, din ce mafie fac parte şi câte kill-uri si decese au.

- Turf war system

Se poate folosii comanda /rivalwar de către lider şi warul se declanşează doar dacă liderul mafiei adverse este online şi sunt în ambele mafii minim 3 membrii.

- Car system ( Firstcar, Secondcar, Thirdcar, Fourthcar )

Adaugam noi cand credem ca trebuie.

Firstcar: sunt maşini primare, se pot cumpara din DealerShip sau de la jucatori.
Secondcar: sunt maşini secundare, se pot găsii prin oraş sau la jucători.
Thirdcar: a treia maşină, se pot găsii prin oraş sau la jucători.
FourthCar: a patra maşină, se pot găsii prin oraş sau la jucători.

- Car Register system

Vă puteţi înregistra maşina la primărie folosind comanda /buyplate.
Puteţi selecta un judeţ, numărul şi caracterele.
Numărul va apărea pe placuta matricola din spatele masinii.

IMAGINI

Turfs
Spoiler http://postimg.org/image/444z6d3b1/

DealerShip
Spoiler http://postimg.org/image/j1avrbsft/

Los Santos
Spoiler http://postimg.org/image/f450umrdf/

War Stats
Spoiler http://postimg.org/image/tqin6xzhj/

Cum arata un biz
Spoiler http://postimg.org/image/7nvacfb07/

Cum arata o casa
Spoiler http://postimg.org/image/j8tk1xr27/

Examen Center
Spoiler http://postimg.org/image/sep90o0c9/%5B/spoiler%5B

Spawn LS
Spoiler http://postimg.org/image/tw867ji1v/

Hotel
Spoiler http://postimg.org/image/rif2r7ghr/

GPS System
Spoiler http://postimg.org/image/q1kmvlgvx/

| Dolar_Gaby_1998 a răspuns:

HostName: GameCult RPG ora 21:30 alegem lideri!
Address: 94.177.106.188:7777
Players: 9 / 50
Ping: 20
Mode: GameCult RPG 1.6.8
Map: San Andreas
Cautam lideri la toate factiunile si helperi

| davidsin a răspuns:

Iti zic eu unu scrie asa pe google : saveg.ro/forum

| GaBeL24 a răspuns:

HostName: Pro-Cs
Address:188.212.105.201:7777
Players: x/100 ( am fost ieri 27 )
Ping: 26
Mode: NL:RP Server(0.3c)
Map: LS and LV

Cel mai tare server iti poti cumpara case bizuri! factiunile sunt :
1.PD 2. FBI 3.NG 4.Medics 5. taxi 6.news reporter 7.license faction 8.the tridas 9.The Mafia 10. Los Santos vagos
11.Grove Street
12.Varios los aztecas
13.Ballas
14.Hitman Agecy
Se dau NRG gratis personale! go go go e cel mai tare sv! luati si id meu vb acolo ( eu is owner ) cojocarugabi40
in game ma cheama gaby123 GO GO GO

| Daryus_Ionut_Trocmaer_1998 a răspuns:

HostName: xDeViL: SA:MP Server [Recrutam Staff]
Address: 93.119.26.132:7777
Players: 3 / 50
Ping: 22
Mode: xDevil RPG
Map: San Andreas intra si tu acum. dam staff la 10-15 playeri owner

| SmoKyeRxxxD a răspuns:

HostName:.:.Comyr Official.:.|~Best Game Ever~|.[*.*]
Address: 89.120.19.188:7777
Players: x / 50
Ping: 59
Mode: •™Y! M adytzu_florian™•
Map: • LS || LV •

| fabian94 a răspuns:

Intrati si voi pe rpg.BigZone.ro detine 15 joburi case ieftine multe businessuri noi deschise si multe altele suntem 60/100 hai sa fim cat mai multi.va saluta MehnThol

| AcelasiEu_Juwe_1990 a răspuns:

Salutare! Cu toții știm că dacă tot jucăm SAMP, avem nevoie de un server pe care să putem muncii, să fie primitor și practic să aibă un STAFF care să interacționeze cu playerii! Așa că eu am găsit soluția!

RPG.Go-League.Ro, este alegerea pe care puțini o fac încă și totuși nu mulți au parte de o așa atmosferă! Așa că te invităm și pe tine, împreună cu prietenii, să iei parte la o experiență uimitoare! Noi garantăm calitate și profesionalism!

Facțiunile sunt cele Classic! 14 facțiune, frumos aranjate, systemul de war este UNIC! Vrem ca voi să fiți mulțumiți de calitatea jocului, așa că am rezolvat și cu panel-ul!
Vă așteptăm cu drag împreună cu prietenii voștrii, să devenim o familie!

Economia serverului este un bine pusă la punct, permite oricui să devină miliardar și să-și facă avere destul de repede! Mai avem la spawn pentru voi, un GiftBox, care funcționează pe GPoints! Ce sunt GPoints-uri? Vă spun imediat!
GPoints-urile sunt punctele cu care putem deschide unul din cele 3 cadouri de la GiftBox și primești câte unul la fiecare PayDay ( fiecare oră ), sunt 3 cadouri, cu premii diferite!

- Cadoul 1 : 1kk
- Cadoul 2 : 50.000 Materiale
- Cadoul 3 : 2 RP-uri

Aceasta este o metodă foarte bună de a face bani, dar ideea e să stai cât mai mult ONLINE!
Sper că m-am făcut înțeles din această relatare și nu uitați că Go-League Family te așteptă oricând să devii un membru fidel!

Cu stimă,
Go-League Family

- Site : Www.Go-League.Ro/

- Forum : Www.Go-League.Ro/Forum

- Panel RPG : Www.Go-League.Ro/Panel

| Graffityyy a răspuns:

Samp.vibeplay.ro:7777
PS:daca nu iti merge pe nume, incearca pe IP : 93.115.83.169:7777

| Christian_Shaf_Da_Shaf_1994 a răspuns:

Salut, vreau sa te informez ca s-a deschis un nou server de sa-mp cu un staff intelegator. Fac eventuri zilnice, la job-uri se castiga foarte bine, are un sistem de masini gen ''Dealership''. Daca vrei sa intri si tu la distractie, te astept pe : HostName: [Ro]R-Gaming: RPG Server 0.3e[level 2 + 150k]
Address: 188.212.105.206:7777
Players: 20 / 60
Ping: 25
Mode: RZR-RPG v0.2.5
Map: °ºLos Santosº°
Fatiuni:
-Police Departament
-Federal Bureau of Investigations
-Fire/Medics Departament
-The Corleone Family
-The Cuneo Family
-The Tattaglia Family
-Grove Street Gang
-Stunters Gang
-Tow Car Company
-News Reporter
-Taxi Cab Company
Zilnic se fac eventuri in valoare de 50k ( Deagle; LMS; LCS; Trivia; Simon Spune).
Cel mai banos job este fermierul, se castiga 58k/tura si poti face cate ture vrei pe zi.
Pretul masinilor variaza, cea mai scumpa e SandKing (SK)- 3.500.000$
-Infernus- 2.250.000$
-Turismo- 2.150.000$
-Bullet-1.500.000$
Iar celelalte nu sar de 1.000.00$.
Niciun biz nu este luat. Cel mai ieftin biz este 2.000.00$, iar cel mai scump 7.500.00$.
Biz-uri:
-Gas Station
-CNN Los Santos
-Jizzy Club
-24/7( vreo 4-5)
-Tow car bussiness
-Pay'n'spray
-Hospital
-Paintball
-Magazin Universal

| SantinoCorleone a răspuns:

RP.J2P.Ro! Hard RP! Dupa parerea mea cel mai bine scriptat server! Avem mapa unica facuta de scripteru nostru! Va asteptam! Versiunea SA:MP 0.3x HostName: J2P.RO: Reality RolePlay Server [0.3x]
Address: RPG. J2P.RO:7777
Players: 46 / 150
Ping: 28
Mode: J2P:RP v3.0.13a
Map: • LS and LV •

| RaulGabriel a răspuns:

Incearca serverul asta IP:Rpg.sudplay.ro este super, toata lumea are sansa la leader/helper.

| Valistefan a răspuns:

HostName: RPG.OnlyKill.Ru La 15 ON alegem lideri
Address: 89.34.116.61:7777
Players: 8/ 50
Ping: 60
Mode: OnlyKill v5.1.3
Language: RO / EN intrati pe el este smecher o sa ne dea lideri / helpari

| Andu_Andutzu_1995 a răspuns:

Salut, am deschis un server de sa:mp, este GodFather dar poti cumpara case, biz-uri, poti jefui banca, pentru inceput primesti 1 masina personala si 2 arme, te astept pe el, este cel mai tare server din Romania, gta.xcsone.com:7777, staff intelegator si priceputwinking eventuri non-stop si te asigur ca serverul nu se va inchide peste 1-2 luni cum se intampla cu majoritatea, te astept pe gta.xcsone.com:7777,winking

| loryy12 a răspuns:

HostName: IG-ZONE| Aplicatii lider / helper deschise /forum.
Address: rpg.ig-zone.co.uk:7777
Players: 1 / 50
Ping: 20
Mode: IG-ZONE RPG v1.0
Language: RO/EN

Un nou inceput pentru acest server. Avem nevoie de lideri si playeri sa ocupe factiunile + helperi.
Ratele de castig la job-urile Farmer, Fisher si Trucker au fost marite.
Forum-ul nostru http://forum.ig-zone.co.uk/.
La intrarea pe server tastati comanda /bonus si pe langa ca primiti level 3, veti primi si 30 puncte premium.
Server-ul este unul de durata, nu un server fantoma, la fel de serios ca si comunitatile mari.

Va asteptam cu drag.

| XD_Laurentiu_1999 a răspuns:

Romania Speed Trucking
Y! M: yooogamer@yahoo.com
Deschis De Pe Data De: 12.10. 2013
Vip Lv 1 Free
Vip Lv 2 1 Player
Vip Lv 3 1 Player

| VinkerFromSAMP a răspuns:

Recomand cu cea mai mare caldura: RPG.BOTTLES.RO:7777
Este un server super tare! Deci merita incercat.

| Tibi1234 a răspuns:

HostName: CsWin: RPG SERVER [0.3x] ORA 18:00 EVENT!
Address: rpg.cswin.ro:7777
Players: 12 / 200
Ping: 11
Mode: CsWin RPG 1.0.0
Map: San Andreas

| GoWing a răspuns:

HostName: **TranzitRPG** [0.3x]
Adress: 93.119.30.67:7777
Players: 30/50
Ping: 25
Mode: TR:RPG v0.01
Map: San Andreeas

| Alex_Alex_1996_nKue a răspuns:

Intrati pe 93.119.26.224:7777 suntem de treaba si primim de la admini si helperi foarye multe cadouri si event cu minim 2.000.000 max 15.000.000 va asteptam cu mult drag daca veniti dati /jobs dati detective si /find id pentru cautare membri penteu inchiderea checkpintului /killcp. Pe mine ma cheama alex6 va asteptam ..mersi

| Mihai_Mihaila_1997 a răspuns:

HostName: [WIPE]x-Arena Official RPG [30 on LV up]
Address: 93.119.26.208:7777
Players: 5 / 100
Ping: 76
Mode: xArena RPG
Map: San Andreas
Este cel mai frumos server de samp! la level 4 nrg personal, level 5 helper si la level 10 masina personala! hai si tu!

| adydark03 a răspuns: