| Bogdy12 a întrebat:

Cine stie un joc,nu conteaza daca e singleplayer sau mmo, in care esti un elev in japonia,mergi la scoala, interactionezi cu alte persoane participi la sporturi etc...
Persoana care da un exemplu favorabil mie primeste funda!

Răspuns Câştigător
| escapegoatxd a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=7RBqC7HeOBs
Uite aici e singurul joc gen Bully dar nu este 3d, + este si pixelat...

3 răspunsuri:
| escapegoatxd a răspuns:

Nu exista joc ca acela, dar exista unu foarte apropiat happy in care esti elev, poti lua note la scoala, etc.
" Bullt Scolar Ship" ( exista deja gameplay-uri romanesti cauta pe youtube si o sa vezi cum este. Bafta!

| Bogdy12 explică (pentru escapegoatxd):

Scuze ca te dezamegesc dar despre acest joc deja stiam totusi mersi pentru raspuns nu e de funda dar daca mai stii jocuri asemenatoare te rog sa mi le recomanzi asa poti primi funda

| escapegoatxd a răspuns (pentru Bogdy12):

Http://www.youtube.com/watch?v=7RBqC7HeOBs
Uite aici e singurul joc gen Bully dar nu este 3d, + este si pixelat...

| escapegoatxd a răspuns:

Scuze am gresit numele de fapt este " Bully Scolar Ship" Bafta happy!