| GlaDyAtor a întrebat:

Cine stie un metin2 frumos cu rate 500 sau 1000 cu evolutii misto. Dar fara arme sau armuri BETA pe sv.

2 răspunsuri:
| RandyOrton07 a răspuns:

Salut! Depinde ce metin, eu iti voi da mai multe cum ar fi :
Metin2Nexus - este unul pvp classic cu evolutii.
Metin2Steel - este un metin superb cu foarte multi playeri, lvl maxim 250 evolutii foarte multe, iteme 2010, 2011, 2012, 2013 etc.
Si Metin 2 Forgotten World 2 - e un metin classic fara evolutii cu rate de 50, dar mult mai frumos decat RO... Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| GlaDyAtor explică (pentru RandyOrton07):

Eu vreau metinuri cu evolutii frumoasa dar la metin sa cresti nu sa iti dea lvl daca imi dai o lista cu metinuri frumoase si evolutii misto iti voi da funda!