| GlaDyAtor a întrebat:

Cine stie un metin2 misto cu rate 1000% cu arme si armuri de 70 la magazin, sa fie populat. Dau funda la cel mai tare!

3 răspunsuri:
| Rootkit a răspuns:

Salut daca vr lv deja dat : Hammer Mt2 sau PvP Gm Mode
Daca nu : Revival. P.s se evolueza cu perle sau Steel (tot evoluare prin perle )

| GlaDyAtor explică (pentru Rootkit):

Mersi pentru raspuns, iti voi da funda, daca imi raspunzi la intrebarea asta. Joci metin2ro? daca da esti interesat sa-ti dau itm mt2 syera pentru metin2ro orcice sv? sau sa mi-l dai moca plsssss. Astept raspunsbig grin

| Rootkit a răspuns (pentru GlaDyAtor):

Joc mt2 dar doar pentru a face bani big grin