| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie unde se salveaza pozele facute pe Print Screen Facute in metin? Eu am cautat in ScrenShot si nu apar acolo...Dau

1 răspuns:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu stiu facute in metin dar daca vrei din filme jocuri etc sa faci print screen si sa se salveze singur descarca programu Picasa si deschidel de fiecare data cand sti ca urmeaza sa faci print screen la ceva si dupa aia doar apesi butonu print screen si face poza la ce apare pe ecran desi la filme cel mai bine ii sa faci poze cu "P" (daca folosesti BSPlayer). Daca nu poti apasa print screen dupa deschizi Paint dai control+v si salvezi si gata tongue