| DΣΣΔ a întrebat:

Cn stie cel mai fain joc lasati linkk... orce ar fi cel mai misto primeste funda

5 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Depinde la ce joc te referi daca e joc pe browser pentru fete e ladypopular si pentru ambele sexe e farmerama.ro si asa pentru pc sunt mai multe.

| DΣΣΔ explică (pentru DraGfirE):

Mda
cum zici u

| GhostStar a răspuns:

Dekaron

| Gr33N a răspuns:

Mario Forever laughing) ....eu zic ca cel mai fain e Nfs MW cu steering wheelwinking

| iasminafrumusica a răspuns:

Pai eu nu ati tr link ati scriu jocurile si tu le cauti pe google ok 1. starrdool 2. smallworlds 3. boombang 4. free realms 5. fresboworld 6. wild web woods 7. club pinguin 8. www.myhorseclub.com 9.mai horse and me 2 10. second life 11. sims3 12. club pony parls 13.pandanda 14. skyrama 15. bellasara 16. ubiworld 17. panuf 18. club marian 19.ecobuddies 20. sims2 21. ponyrama 22. webkinz 23.virtual world 24. ladypopular 25. farmerama 26.imvu 27. kaneva 28 gta 29. zuma scuze daca am scris de 2 ori si daca mai gases jocuri ati dau pk