| Midway a întrebat:

Componentele PC-ului mele sunt :
Sistem de operare : Windows 7 Ultimate 64-bit
Procesor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2. 60GHz (2 CPUs), -2.6Hz
Memorie RAM: 4096MB
Video: Gigabyte NVIDIA GeForce GT 630 2GB

Si intrebarea este pot sa rulez urmatorele jocuri si daca DA!, la ce nivel? (Low,Medium, High etc.).

- State of Decay
- DotA 2
- Arma 3
- TRANSFORMERS Rise of the Dark Spark
- Minecraft

Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

1. Mediu
2. Bine
3. Slab
4. Slab
5. Bine spre foarte bine.

| Dragos4SAD a răspuns:

Depinde si de rezolutia monitorului, dar ai fi ok numai cu transformers ai avea probleme

| Midway explică (pentru Dragos4SAD):

Pai rezolutia e de 1280 x 1024 (32 bit) (60Hz).Dar chestia haioasa este ca tocmai TRANSFORMERS imi merge cu totul la maxim, si celelalte ingrozitor.