| GΛБЯłΞŁ a întrebat:

Cui ii place jocul Minecraft? Daca da, de ce?

Răspuns Câştigător
| electriz a răspuns:

LA NEBUNIE. De ce? simplu si ft usor.Are acel ceva care te fascineaza si acela find elementul care te face sati dezvolti imaginatia; Poti face tot ce te duce capu si sa combini lucruri pentru alte lucruri.O lume intreaga doar pentru tine happy Chiar imi place ca mai intalnesc un jucator de minecraft peaci big grin

3 răspunsuri:
| RockLegend a răspuns:

Mie imi place minecraftul pentru ca... nah, faci ce vrei, si nu se termina niciodata, explorezi, construiesti si e un joc superb, chiar daca grafica lasa de dorit, am un texture pack, chiar daca lumea zice ca e naspa, se inseala big grin

| SooRyNeL a răspuns:

Si mie imi place minecraft pentru ca este un joc in care poti crea lucruri pentru a te ajuta sa traiesiti si sa te dezvolti big grinbig grinhappy

| SpinSnake a răspuns:

Ador minecraft. De ce? Simplu nu se termina niciodata contruiesti creezi explorezi e un joc de imaginatie SI E SUPER