| MisuuMisu a întrebat:

Cum as putea deveni mai popular pe Youtube? Am inceput o serie de jocuri clasice (majoriatea am crescut cu ele si mie se par geniale). https://www.youtube.com/channel/UC0IkPSzcBnVg7aMMFNi1Yrw

Nu va cer sa dati subscribe si like, eu doar va intreb cum as putea deveni mai popular?

Adica ce taguri sa folosesc, ce titlu sa pun la video sa fie mai atractiv, cum sa procedez in nu stiu ce situatie etc

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Fa ceva calitativ. Video full HD, calitatea sunetului buna, materiale de calitate, nu posta orice prostii, incearca sa postezi chestii cat mai interesante. Si posteaza despre jocuri care sunt la moda acum... ce se cauta acum, nu stiu daca vei avea succes cu jocuri vechi.

| MisuuMisu explică (pentru Ineys):

Sunt ff multi care posteaza ultimele jocuri si e cam naspa sa te uiti la 10 youtuberi care posteaza acelasi lucru.