| Prajitura19988 a întrebat:

Cum as putea sa gasesc driverele care-mi lipsesc? Am instalat win7 si nu am cd-urile cu driverele. Nu-mi merg jocurile, asta e o problema mare pentru mine, fiind gamer. laughing

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Problema mare e ca ai cap, minte mai trebuie. Net ai? Dupa cum bine stie orice gamer, driverele NU se gasesc pe site-urile oficiale ale producatorilor de hardware, ci la tanti Rodica la piata, ca vine cu drivere proaspete de pe ogor in fiecare miercuri si vineri, de la 7 dimineata.