| curious01 a întrebat:

Cum e mai bine sa joci in Top Eleven, cu 3 atacanti sau unul singur+ 2AMC? care marcheaza mai mult?

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu mai fa spam! eu te-as bana pe TPU ca esti un retard...

| curious01 explică (pentru SasNetRomania):

Stiu ca vrei doar sa dai raspunsuri, clar nefiind la tema...te-as injura, dar nu ma cobor la nivelul tau, asta spune tot.

| SasNetRomania a răspuns (pentru curious01):

Injura-ma ca doar atata sti, facebou si injuraturi. Sunt in tema chiar foarte bine, ti-am dat in posturile anterioare niste raspunsuri care nici nu sti ce inseamna aia, si tu continui cu niste fakeuri care nu exista in real. Ramai in lumea ta, dar inainte citeste tot ce am zis eu in posturile anterioare, gandeste si vei vedea un raspuns bun pentru o tactica adevarata. dar la varsta ta nu am ce sa iti cerwinking

| Tpeuuuu99 a răspuns:

Eu folosesc tactica 3-1-2-1-2, am castigat 2 capionate cu aceasta tactica, dar te sfatuiesc sa pui un AMC si doi atacanti! big grin
FUNDA? big grin