| LolyPop_4421 a întrebat:

Cum folosesc "Multi hack by banjo v 5.88" pentru metin2 ro?

Funda pentru cel mai explicit raspuns!

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| teodor123123 a răspuns:

Simplu:X

| dark98 a răspuns:

Iti spun eu dar da-mi hacku pe mess la id raoulstefanescu. Damil si-ti spun.1.Vezi niste casute cu rosu.Acolo scrie on si off.Si dai on dupa ce scrii la speed de exemplu 16327. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| alexmonstro_1119 a răspuns:

Iti spun eu trebuie sa iti faci toate casutzele Verzi ca ai vazut ca Sunt niste casutze rosii Si apesi pe ele Sa se faca verzi In rest atat daca imi dai funfitza Bn daca nu Tot binebig grinwinking

| alexmonstro_1119 a răspuns:

-Daca vrei mai multe informatzii contacteaza-ma la id de mess : zonne00@yahoo.com!