| adimancool a întrebat:

Cum fur avatarul de pe messenger al unui prieten? dati-mi un program sau ceva

Răspuns Câştigător
| Hachimytza619Akita a răspuns:

Intra pe http://www.ascuns.ro/
si baga ma id-u lu' baiatu
dai verifica
dupa aia iti apare o poza si dedesubt
scrie download si dai click acolo!
Funda?

4 răspunsuri:
| MickyloveAndySixx a răspuns:

Decii! fii atent! big grin : instaleaza-ti noul MEsinger! care s-ar putea ca de astati nu o s amia fie crying si o dai la un prieten oarecare cum iai scrie un mesaj dai acolo unde scrie : "Send a snapshot of your screen" si dai unde iti etsete mesul si dai fix la avatarul acelui prietenhee hee sai save si gata big grin sper ca ai inteles big grin
FUNDA? big grin

| adimancool explică (pentru MickyloveAndySixx):

Daca imi zici de unde sa descarc messul eu iti dau funda

| Hachimytza619Akita a răspuns (pentru adimancool):

Pai da nu ai messul frate?
scuze dar nu ai zis nimic de mess!
dar uite-l aici:
http://messenger.yahoo.com/download/
dai download now
Funda?