| BrosClas1991 a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa imi cumpere minecraft?
Funda la cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Alin_Badea_1999 a răspuns:

" Mama / tata (depinde cui ii ceri) Stiti ca eu am fost cuminte in ultimile zile deci ce ati zice daca vas cere cceva?
Parintii vor spune asa : ce vreei sa ne ceri
Tu zici asa : Stiti ca eu imi petrec majoritatea timpului la pc Nu?
parintii: Da Si
tu : Am vazut la multi colegi de clasa ca au un joc cumparat pe nume Minecraft si eu sunt singurul care nu are
parinti : Pai noi nu suntem parintii acelor copii
tu : pai dar sunteti parintii mei si cand ma duc la scoala ma intreaba colegi daca mi-am cumparat jocul eu ii zic ca nu si va fac saraci (Ultima parte cu saraci nu e nevoie) Funda?