| MadalinaGeo a întrebat:

Cum imi pot face si eu MineCraft sa mearga? Nu este erroarea cu placa video este alta uitati site-ul http://i.imgur.com/4naT8p4.png

Răspuns Câştigător
| MadalinaGeo explică:

Http://www.driverscape.com/......ddm-1.0%29
Ai acolo link-ul, vezi ce sis de operare ai (w7 32 bit de exemplu) si iti downloadezi driverul corespunzator dupa instalezi :)

2 răspunsuri:
| LifecycleX a răspuns:

Ba da, este de la placa video. Nu ai driverul. Spune mi ce placa video ai si o sa te ajut cu un link happy

| MadalinaGeo explică (pentru LifecycleX):

Intel(R) g33/g31 Express Chipset Family

| MadalinaGeo explică (pentru MadalinaGeo):

Http://www.driverscape.com/......ddm-1.0%29
Ai acolo link-ul, vezi ce sis de operare ai (w7 32 bit de exemplu) si iti downloadezi driverul corespunzator dupa instalezi :)