| Alexandra873 a întrebat:

Cum ma pot loga pe facebook din nou? Din greseala eram pe facebook pe tableta si pe pc....Si dintr-o data mi-a spus ca trebuie sa ma conectes la facebook sa fac o schimbare (nu are legatura cu problema mea).Mam logat si mi-a scris mare pe ecram : Este posibil ca o altă persoană să-ţi fi accesat contul

Pentru a-ţi securiza contul, va trebui să răspunzi la câteva întrebări şi să îţi modifici parola.

Pentru protecţia ta, nimeni nu te poate vedea pe Facebook până nu eşti gata.(pentru ca eram si pe pc online si pe tableta)
Cine imi zice ce trebuie sa fac dau funda crying va rog ajutati-ma si va voi ajutata si eu la greu pllz!

3 răspunsuri:
| AlexNet74 a răspuns:

Poti doar sa astepti. Si iesi de pe amandoua!

| Alexandra873 explică:

Am reusit! De mai mult timp am reusit.