| AnaMaria12 a întrebat:

Cum ma pot performa in graffiti? Adica cum cobin culorile, cum fac literele mai misto, cum fac unbrele. funda la cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| devil1995 a răspuns:

Uite incearca asa mai intai cauta pe google jocuri cu graffiti si uitate la modele incearca de mai multe ori pana cand incepi sa inveti dupa aceea cumpara un shprai graffiti si incearca pe un perete dar te previn costa cam mult. asa am invatat eu. Bafta

Funda?

| BrosAcab a răspuns:

Lucky_cata1 da-mi add, e mult de spus chatterbox mi-e lene sa mai scriu aici