| ILoveMyFriendsSoMuch a întrebat:

Helau pipal! As vrea sa stiu cum ma pot performa in graffiti/tagging. La graffiti mai toate desenele mele sunt cu literele KrZ... KoNNN. adica cu K sia s vrea sa stiu cum sa il fac mai calumea. Cine imi poate explica cu cuvintele lui cum : 1) Sa fac umbrele foarte "calumea"

2) Sa le fac niste dungi pe ele de ex. cum este clasicul mar (rosu tot si cu ceva alb pe el)

si 3)CUm sa combin >culorile:

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Helau pipal laughing adica ce ai vrut sa spui, in ce limba vorbesti? Daca desenezi la fel cum si scrii e bun asa rau laughing Combina alea ce spui tu asa cum ai combinat romana cu engleza, o sa iasa ceva traznet laughing