| ILoveMyFriendsSoMuch a întrebat:

Helau pipal! As vrea sa stiu cum ma pot performa in graffiti/tagging. La graffiti mai toate desenele mele sunt cu literele KrZ... KoNNN. adica cu K sia s vrea sa stiu cum sa il fac mai calumea. Cine imi poate explica cu cuvintele lui cum : 1) Sa fac umbrele foarte "calumea"
2) Sa le fac niste dungi pe ele de ex. cum este clasicul mar (rosu tot si cu ceva alb pe el)
si 3)CUm sa combin >culorile:

3 răspunsuri:
| Maryan14 a răspuns:

Helau pipal e clar cu engleza rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| ILoveMyFriendsSoMuch explică:

Mda ce sa stii tu? eram *sarcastic*

| lucian007 a răspuns:

Da-mi si mie niste idee de ce sa scriu pe pereti...asa ceva misto ca n-am nicio ideebig grincat despre intrebarea ta mai bine vorbeste cu alti grafferi