| Sergiulica_1714 a întrebat:

Cum pot face tinta colorata cu mov la GTA Vice City? Am incercat sa apas click dreapta dar nu merge! Imi poate da cineva un raspuns?

2 răspunsuri:
| PkAdi a răspuns:

Uite aici ai moduri, haine, masini, harti etc...nu stiu trebuie sa fie si tinte http://www.thegtaplace.com/downloads/c35-gta-san-andreas-mods

| Sergiulica_1714 explică:

Gata Stiu! Acum o pot face! Trebuia sa dau la "Options" la "Controller Setup" si sa dau click pe "Standard Controller" sa-mi apara "Classic Controller"!