| OkapiRo a întrebat:

Cum pot juca Prop Hunt... Adica ce trebuie sa descarc pentru steam... fara sa platesc nimic

3 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Pentru a juca Prop Hunt (cred ca l-ai vazut la pewdiepie nu? tare jocul) trebuie sa CUMPERI Garry's Mod pe Steam cu 8.00 Euro happy

| Stancu_Lucian_Adelin_1998 a răspuns:

Pentr a descarca proop hunt trebuie sa instalezi Garry's mod pe care il iei de pe steam cu 8 dolari parca

| OkapiRo explică (pentru Stancu_Lucian_Adelin_1998):

Niste prieteni nu au platit nimic pe steam si tot joaca prop hunt cu niste addonuri si alte cacaturi... si mie nu vor sa-mi zica