| Savu_Raul_2001 a întrebat:

Cum pot sa ajung un youtuber popular desi ma straduiesc din greu? cum sa fac sa fiu apreciat pe yt, daca credeti ca ar trebui sa schimb ceva sa-mi spune-ti!
Ce joc sa filmez? Eu filmez: Agar.io,minecraft si CS:GO!
Youtube, com/MaxPowerTz

2 răspunsuri:
| Axattys a răspuns:

Tu crezi ca e așa ușor sa devi YouTuber in ziua de azi? Ca sa strângi măcar 10.000 de abonați ai nevoie de o promovare... Dar poți încerca metoda originala făcând parodii sau diferite chestii amuzante, crede-ma o sa ai niște vizionari

| Hinbrad a răspuns:

Pai in primul rand filmeaza ceva ce nimeni nu filmeaza. Daca joci minecraft nu o sa ai succes de loc deoarece comunitatea de minecraft e deja setata pe anumite canale si doar acolo se uita.Fa serii cu jocuri pe care nu le prea vezi in Romania ca de exemplu daca ai un 3ds fa serie cu un joc de 3ds sa daca iti place pokemon am mai vazut la americani o serie de pokemon wonder trades.Am facut un episod si am avut succes cu el deci fa si tu asta.