| SecretDarky a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb numele de jucator pe ps4?

Răspuns Câştigător
| Doartheb3st a răspuns:

Ai doua variante, le alegi pe care vrei:
1. Direct din setari: Intram la [Settings], apoi la [Account Management], la [Account Information], apoi la [Profile], [Name] si acolo modifici numele normal.
2. Direct din profil: Intram la [Profile], apoi la cele trei punctulete, apoi pe [Edit Profile], apoi iarasi la [Name] si acolo faci la fel.

[] = comanda la care te duci

Daca nu e funda, atunci poate nu ti-am explicit bine sau poate tu vroiai sa schimbi nickname-ul.
Asa ca, astept raspunsul, apoi daca e bine da-mi si un Funda big grin

| SecretDarky explică (pentru Doartheb3st):

Dar numele de multiplayer de exemplu darkangel sau spawnkiller cum le modific

| Doartheb3st a răspuns (pentru SecretDarky):

Asta o faci din setarile jocului multiplayer la nickname-ul tau, astea le faci depinde de ce joc ai.

| SecretDarky explică (pentru Doartheb3st):

Pe Overwatch sti?

| Doartheb3st a răspuns (pentru SecretDarky):

Stiu jocul dar nu l-am jucat ca nu il am nici eu pe consola.

5 răspunsuri:
| Neacsu_Kostin_1995 a răspuns:

HTZ_Costinnn27