| Strongman a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb numele de jucator de la conquiztador? DAU funda!

4 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Nu il poti schimba. Iti faci alt cont.

| mdany a răspuns:

Numele nu se poate schimba deoarece contul tau retine in baza de date numele pe care l-ai pus la inscriere.Deci nu se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fati alt cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele se poate schimba laughing cum sa nu se poata. Intra pe chat si scrie "cer marcare" dupa care un moderator te va lua in vizor iti va cere sa dai logout dupa care intri si iti poti schimba numele. simplu!