| RedNose a întrebat:

Cum pot scapa de recomandarile de pe youtube?

mama mea se uita la un film turcesc si imi apar numai clipuri cu filmele acelea si ma enerveaza ingrozitor!

dau funda!

Răspuns Câştigător
| Rebelicious a răspuns:

Buna!
Pe youtube, la fiecare clip, unde arata sub video setarile, prima este ca o "bula" din aceea pentru chat, putin mai patratoasa. Este pentru "With/ Without Adds". Daca o apesi nu o sa iti mai apara, si invers.
Funda? big grin

| RedNose explică (pentru Rebelicious):

Deci nu gasescbig grin sub clip in partea dreapta imi apare semnul de satari care scrie" schimbati calitatea" apoi vizionati mai tarziu, apoi apar alea ca sa faci sa vezi mai mare, mai mic, pe tot ecranul...atat

deci unde dau?

| Rebelicious a răspuns (pentru RedNose):

Buna, din nou!
Le iau invers, ok?
Deci, ultimele 3 pe Youtube sunt marimea imaginii, apoi e ceasul cu "Watch Later", apoi e calitatea imaginii, apoi e patratelul.
Deci, mai usor, prima dintre ele. big grin

| RedNose explică (pentru Rebelicious):

Mda...poate zici ca sunt batuta in cap dar la mine ultimul dupa cum le-ai luat tu este calitatea imaginii si la unele video(mai rar) imi apare subtitrari...

| RedNose explică (pentru Rebelicious):

Multumesc pentru ajutor, am dezinstalat pana la sfarsit google chrome si l-am instalat inapoi si nu mai apare nimic. O sa fac un cont pe care sa intre cand pe uita pe youtube sa nu mai apara decat acolo recomandari.

5 răspunsuri:
| livethislife a răspuns:

Buna! Iti recomand sa te duci in istoric, dai click-dreapta pe o pagina de la you-tube si alegi optiunea >Uita totul despre acest site<
Astfel, nu iti vor mai aparea recomandari.