| BogdanEz a întrebat:

Cum pot schimba controlul la mortal kombat 4.
Când am descarcat jocul mi-a mers perfect dar dupa 1 zi butoanele 1, 2,3,4,5,6,7,8,9 au început sa nu mai funcționeze, când apăsam pe ele se misa luptătorul parca as apasă de săgeți.
Nu am umblat la setări, au început de o data sa nu meargă.
Am dezinstalat jocul și l-am instalat iară dar e tot la fel.
Dau funda.

3 răspunsuri:
| AlexisZLS a răspuns:

Ce i-ai facut la tastatura? Oi trantit-o? Ai dat cu pumnii in ea? Asta-i problema.Ia-ti alta

| BogdanEz explică (pentru AlexisZLS):

Nu, nu am dat in ea si nici nu am trantit-o atunci cand s-au defectat butoanele chiar jucam cu cineva in 2.
Butoanele sunt bune dar in loc sa ma bat cu ele de ele ma misc.

| AlexisZLS a răspuns (pentru BogdanEz):

Pai atunci intra la setari si schimba